Prezenty, o których nie można zapomnieć

Prezenty, o których nie można zapomnieć

Twoja mama niedługo będzie obchodzić urodziny, imieniny lub ważną rocznicę, a Ty nie wiesz, jaki prezent dla niej kupić? A może już planujesz wybrać się do księgarni, ale nie masz pojęcia, która z powieści będzie najlepszym trafem? Prezent dla mamy ze strony www.taniaksiazka.pl pokaże jej, jak istotną rolę odgrywa w naszym życiu. I właśnie dlatego warto wybrać dla niej książki, o których nie da się zapomnieć.

Harlan Coben

Harlan Coben nie bez powodu uznawany jest za mistrza grozy i sensacji. Jego thrillery cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a każda z powieści jest szeroko komentowana wśród czytelników. Jedną z lepszych propozycji prezentowych może się okazać “Sześć lat później”. Już pierwsze zdanie lektury sygnalizuje nam, że stajemy się świadkami istotnego wydarzenia, które może przynieść fatalne skutki. Towarzyszymy bohaterom w odkrywaniu szczelnie chronionej prawdy. Nieustannie analizujemy pojawiające się wątki i nie możemy przestać, dopóki nie poznamy zakończenia. A ono – oj – naprawdę zaskakuje! Jeśli Twoja mama uwielbia thrillery, to koniecznie kup jej jedną z powieści Harlana Cobena.

Milion cudownych listów

Zupełnie odmienny typ literatury prezentuje tekst Jodi Ann Bickley “Milion cudownych listów”. Autorka, będąc młodą dziewczyną została ugryziona przez kleszcza. W efekcie zachorowała i przez wiele lat borykała się z ogromnymi bólami głowy, depresją i zmiennymi nastrojami. Nie mogąc poradzić sobie z własnymi słabościami, postanowiła popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili, sięgając już po lekarstwa, zdecydowała się dać sobie ostatnią szansę. Wyszła z inicjatywą wsparcia dla wszystkich osób, które również źle się czują i myślą o śmierci. Założyła stronę internetową i podzieliła się swoim adresem mailowym. Ludzie z różnych kontynentów zaczęli do niej pisać, prosząc o wsparcie. Jodi odpowiedziała każdej z osób, wysyłając do niej list. W swojej książce dzieli się własnymi doświadczeniami. Opowiada o chorobie, depresji i żmudnej walce o siebie. Pokazuje, że nie warto się poddawać. To wzruszająca lektura, która doskonale nadaje się na prezent dla mamy.

Twoja wewnętrzna moc

Doskonałym pomysłem na prezent jest również najnowsza książka Agnieszki Maciąg “Twoja wewnętrzna moc”. Autorka opowiada o sposobach radzenia sobie ze stresem. Pokazuje, że warto dać sobie szansę na zdrowe i świadome życie. Zachęca do medytacji, zmiany niezdrowych nawyków, kształtowania nowych przyzwyczajeń. Opowiadając o własnych przeżyciach zaprasza czytelnika do wyjątkowej przygody, jaką jest spokojne, harmonijne i zdrowe życie. Taka książka może być nietuzinkowym prezentem dla mamy.

 

 

Share